Lodaer Img

Social Media

SOCIAL MEDIA

Prowadzenie mediów społecznościowych

Prowadzenie konta na Facebooku, Instagramie,Tik Toku, Linkedin zabiera Ci zbyt dużo czasu? Obsługa fanpage firmy sprawia Ci trudność? Nie wiesz, jak pozyskiwać klientów przez social media? Spokojnie media społecznościowe nie są nam straszne. Pomożemy Ci w tym!

Współpracując z nami, zapewniamy ciągłe wsparcie ze strony naszych ekspertów dla Twojej firmy. Regularnie będziemy aktualizować Cię na postępy naszych działań i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, jakie posiadasz.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje prowadzenie fanpage’a. Opłata zależy od zakresu usług, które świadczymy. Mamy na myśli takie czynniki jak liczba postów oraz reklam czy wybrane kanały social-media. Zachęcamy Cię do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Dzięki niemu otrzymasz darmową wycenę naszych działań.

Nasz priorytet to zapewnienie satysfakcji wszystkim firmom, z którymi współpracujemy. Zawsze dążymy do osiągnięcia wyznaczonego celu. Nie dokonujemy podziału klientów na lepszych i gorszych. Jesteśmy gotowi pomóc każdemu!

Indywidualna
Strategia

Otrzymasz spersonalizowaną strategię dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Razem ustalimy cele biznesowe i dobierzemy odpowiednie działania, które doprowadzą Cię do sukcesu! 

01

Zespół
Ekspertów

Twój fanpage będzie zarządzany przez nasz zespół specjalistów, w skład którego wchodzą opiekun profilu, copywriter, grafik oraz specjalista ds. reklam.

02
SOCIAL MEDIA * SOCIAL MEDIA * SOCIAL MEDIA * SOCIAL MEDIA * SOCIAL MEDIA *